Slide 1
Nya LH-serien av Liebherr Materialhanterare
Slide 2
Service och Reservdelar till Lundberg
Slide 3
Plasmaskärning för precision
Slide 4
Alltid på plats för service och reparationer i fält
Slide 5
Tillverkning av förvaringslåda i undervagn
Slide 6
Skriv ut sidan   Start > Om oss-Personal

Om oss

Vi startade det här företaget i slutet på 2011 efter 6 år inom Liebherr Sverige AB. Vi vill alltid leverera bästa möjliga kvalitet och möta varje tänkbart krav från våra kunder.  Vi har över 25 års branscherfarenhet och har en stor verkstad i Kumla/Kvarntorp för utrustning och reperationer.

Vårt team

Vårt företag består av vänliga, erfarna och mycket skickliga mekaniker som brinner för sina uppgifter. Vi arbetar så effektivt som möjligt enligt de mest krävande standarderna och med de senaste teknikerna.  

Jan-Olov Kihl   019-577391

Service/Utveckling/Ekonomi  

janne@maskinconsulting.se

Jan Grundström  019-577390

Service/utrustning/rep

jg@maskinconsulting.se

Mattias Rapp  

Service/utrustning/rep

rapp@maskinconsulting.se

 Leif Pinni       019-7671591

Service/utrustning/Fältservice

leif@maskinconsulting.se

Marcus Molin  019-577392

Fältservice

marcus@maskinconsulting.se

Pelle Hermansson 019-7671592

Reservdelar/Kvdpro

pelle@maskinconsulting.se

Jonas Nilsson

Service/utrustning

jonas@maskinconsulting.se

blue_arrow.png 

Verkst.

Maskinconsulting i Nerike AB

Ljungströmsvägen 15

69275 kumla

info@maskinconsulting.se

blue_arrow.png   

Tim Ohlen 019-7671590

Fältservice

tim@maskinconsulting.se

 

img_1571.jpg

logo_maskinconsulting.jpg

Följ oss på Facebook!

Besök oss på Facebook!

Besöksadress:

Ljungströmsvägen 15

692 75 Kumla 

Tel 019-577391

Fax 019-577380

Kontakta oss här »
slide1.jpg 
© 2014 Maskinconsulting i Nerike AB - webbdesign: webdesignskolan.se

 

WDS CMS admin »